• Zapraszamy do kontaktu

    +48 84 688 02 68

Przychodnia weterynaryjna
Sylwia Buszkowska-Znak
Kontakt z przychodnią

Wyłączenie odpowiedzialności

Wet Medical Przychodnia Weterynaryjna Sylwia Buszkowska-Znak dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: kontakt@wetmedical.pl.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikające z nieścisłości lub niekompletności, ani za straty wynikające z problemów spowodowanych lub nieodłącznie związanych z rozpowszechnianiem informacji przez internet, takich jak zakłócenia lub przerwy. Korzystając z formularzy internetowych, staramy się ograniczyć liczbę wymaganych pól do minimum. Za jakiekolwiek straty poniesione w wyniku wykorzystania danych, porad lub pomysłów dostarczonych przez lub w imieniu Wet Medical Przychodnia Weterynaryjna Sylwia Buszkowska-Znak za pośrednictwem tej witryny, Wet Medical Przychodnia Weterynaryjna Sylwia Buszkowska-Znak nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do Wet Medical Przychodnia Weterynaryjna Sylwia Buszkowska-Znak.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody Wet Medical Przychodnia Weterynaryjna Sylwia Buszkowska-Znak, z wyjątkiem i tylko w zakresie, w jakim określono inaczej w obowiązujących przepisach (takich jak prawo do cytowania), chyba że określone treści nakazują inaczej.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.